Hizmet Sözümüz

Hizmet Sözümüz

Müşteri memnuniyeti başarımızın ölçüsüdür. Benzersiz hizmet vaatlerimiz, herhangi bir soruna mümkün olan en iyi çözümü bulma taahhüdü anlamına gelir.

Birinci kalite hizmetin fırsatlarından yararlanın

Üstün Kalite

Üreticinin garanti kapsamı kaybı yok: Tüm onarım ve bakım çalışmalarını üreticinin şartnamelerine göre yapıyoruz, böylece araç tamamen garanti kapsamında kalıyor.
 
Profesyonel çalışma: Tüm çalışanlarımız tam niteliklidir. Her zaman en son ekipmanları kullanıyoruz.
 
Orijinal ekipman yedek parçalar: Aracınızın değerini korumasını sağlamak için orijinal parçaları veya en yüksek kalitede yedek parçaları özel olarak kullanırız.
 
Sorumluluk: Aracınıza iyi bakıyoruz. Servislerimiz her zaman geçerli güvenlik ve çevre standartlarına uyar.

Geniş Altyapı ve Kapsam

Aracınızın ihtiyacı olan her şey: Araç bakım onarım başta olmak üzere aklınıza gelecek tüm hizmetler hakkında uzman tavsiyesi sağlıyoruz.
 
Zamandan tasarruf: Aracınızı kısa sürede teslim edebilir ve gerekenden uzun süre beklemek zorunda kalmadan hizmet alabilirsiniz.
 
Mobilite: Sizi yolda tutuyoruz. Mümkün olduğunda ikame araç kullanabilirsiniz.

Adil ve Mantıklı

Uzman çalışması ve şeffaf maliyetler: Size, çalışmalardan önce detaylı ve alt kırılımlı zaman ve iş dökümü vereceğiz. Böylece en başından itibaren her şeyin ne kadara mal olacağını tam olarak bilirsiniz.
 
Onarım işine adil yaklaşım: Sadece, gerçekten gerekli olanı onarırız.
 
Her şey kontrolünüz altında: Herhangi bir ekstra iş yapmadan önce her zaman sizinle görüşüyoruz.
 
Kendiniz görün: Aracınızı teslim alırken bir göz atmak istemeniz ihtimaline karşı çıkarılan parçaları saklarız.

Kişiselleştirilmiş ve Adanmış

Kişisel hizmet: Söylemeniz gerekenleri dinliyoruz ve aracınızla ilgili her konuda tavsiye vermekten her zaman memnuniyet duyuyoruz.
 
Tam bağlılık: Sizin ve aracınız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. En garip veya olağanüstü sorunlara bile doğru çözümü bulmamız için bize güvenebilirsiniz.

İlgili Konular

 Genel Bakım Rehberi

Genel Bakım Rehberi

En küçük çizikler veya taş izleri bile aracınızın değerini önemli ölçüde düşürebilir. Bununla birlikte, hafif park göçüklerinin veya yüzeysel çiziklerin etkileri "akıllı onarım" olarak adlandırılan yöntemle kolayca ve düşük bir bedelle onarılabilir.

Rehbere git

Tatil Rehberi

Sonunda tatil geldi! Ama siz tatile çıkıp dinlenecekken aracınızın baş etmesi gereken pek çok şey vardır. Daha fazla yük, yüksek hızlar, sıcak hava ve uzun yokuş aşağı yolların tümü aracınız için büyük birer gerilim kaynağıdır, üstelik sadece frenler için de değil.

Rehbere git
Tatil Rehberi
Kaza Sonrası Rehberi

Kaza Sonrası Rehberi

Kazalar her sürücünün başına gelebilir. Bunu göz önünde bulundurarak acil bir durumda son derece yararlı olabilecek uygun ekipmanları yanınızda taşımak önemlidir. Aşağıdakilerin hiçbiri zorunlu olmasa da, hepsi bir kazadan sonra sizin için çok faydalı olabilir. Sizin ve olay yerindeki diğer kişilerin sürücüler tarafından kolayca görülebilmesi için yansıtıcı yelekler bulundurulmalıdır. Bir acil dudumda en faydalı şeylerden biri olan ilk yardım setlerinin de aracınızda bulundurulması önerilir. Yoğun stresli anlarda aklınıza gelmeyebilir ancak artık neredeyse herkesin sahip ol...

Rehbere git

Aydınlatma ve Görüş Rehberi

Yanlış ayarlanan farlar sadece sürücü için değil, diğer yol kullanıcıları açısından da tehlike arz eder. Yanlış ayarlanan farlar sadece yeterli aydınlatmayı sağlayamamakla kalmaz, aynı zamanda karşıdan gelen araç sürücülerinin de gözünü alır. Bu yüzden her zaman güvenli sürüş sağlamak için farlarınızı düzenli aralıklarla kontrol ettirmek önemlidir. Bosch Car Service´ler aynı zamanda sizin için halojen far ayarını da yapabilir. Şunu unutmayın: Bagaj bölmesi ağır yüklenmişse halojen far sistemlerinde menzil daima ayarlanmalıdır.

Rehbere git
Aydınlatma ve Görüş Rehberi