Araç Bakım & Onarım

Bosch Car Service´te birinci kalite araç onarımı ve bakımı

Araç onarımlarınız veya bakımlarınız konusunda bize güvenin ve birinci kalite bir hizmet sağlayıcısına sahip olmanın avantajlarından yararlanın. En yeni ekipmanlar, yüksek nitelikli personel, yüksek kaliteli yedek parçaların kullanılması, profesyonel dürüstlük ve müşterinin menfaatlerinin merkeze alınması Bosch Car Service noktalarımızda standarttır.

Bosch Car Service, tüm araç bakım ve onarım işleri için güvenilir ortağınızdır.

Araç onarımları – Planlı ve düzenli bakım onarım

Bosch Car Service, yalnızca titiz standartlara göre gerçekleştirilen planlı onarım çalışmaları sağlamakla kalmaz, aynı zamanda farklı durumlara uygun bir dizi farklı bakım teklifi de sunar.
 
Aracınıza bakımı söz konusu olduğunda, ideal olan üretici tarafından belirtilen programa bağlı kalmaktır. Bu size tam olarak hangi işlerin ne zaman yapılması gerektiğini söyleyecektir; yani, periyodik olarak veya belirli bir km’yi tamamladığınızda.
 
Personelimiz sadece en yeni ekipmanlar ve eğitimlerden yararlanmakla kalmaz, aynı zamanda en yüksek standartta yedek parçalar ve malzemeler kullanmakta ısrarcıdır. Buna ek olarak, müşteri odaklı oluşumuzla gurur duyuyoruz. Bu, aracınızın bakım ve onarım gereksinimleri konusunda bize güvendiğinizde sizi dikkatlice dinleyeceğimiz, net bir şekilde iletişim kuracağımız ve tam bir profesyonel dürüstlükle hareket edeceğimiz anlamına gelir.

Aracın onarımında güvenilir bir ortak neden önemlidir?

Aracınız sizi yolda bıraktığında veya bir kaza geçirdiğinizde, ihtiyacınız olan son şey zaten yaşadığınız rahatsızlık ve endişeyi artıracak bir onarım hizmetidir. Aksine, size soruna dair doğru bir arıza teşhisi, güvenilir bir teklif ve güvenilir bir araç onarım çalışması sunacak bir ortak istersiniz ve bunların hepsi, tam zamanında gerçekleştirilerek mümkün olan en kısa sürede yola geri dönmeniz sağlanacak şekilde olmalıdır. Tercih edeceğiniz araç onarım ortağı Bosch Car Service ile tam olarak alacağınız şey budur.
 
Araç onarımları hakkında uzman yardımı ve tavsiyeleri için hemen en yakın Bosch Car Service ile iletişime geçin.

Garanti kapsamındaki araçlar için bakım ve onarım

Bir aracın ömrünün ilk aşamalarında, üretici tarafından belirlenen bakım gereksinimlerini takip etmek çok önemlidir. Bunun nedeni, öncelikle bu dönemde çeşitli kritik öğelerin kontrol edilmesi ve bakımının aracın sağlığı açısından kesinlikle temel bir öneme sahip olmasıdır. Ancak ikinci olarak, aracınızın garantisinin geçerliliği bu görevleri doğru bir şekilde yerine getirmenize bağlı olabilir.
 
Ancak, garanti dönemi boyunca üretici ile ilişkili olmayan bir servisten bakım hizmeti alma hakkınızın olduğunu biliyor muydunuz? Çalışma, üreticinin talimatlarına uygun olarak yürütüldüğü sürece garantiniz geçerliliğini koruyacaktır. Bu tür bir bakımın gerçekleştirilmesi için Bosch Car Service'teki iyi donanımlı ve iyi eğitimli servis personeline güvenebilirsiniz.

İlgili Konular

Kaza Sonrası Rehberi

Kaza Sonrası Rehberi

Kazalar her sürücünün başına gelebilir. Bunu göz önünde bulundurarak acil bir durumda son derece yararlı olabilecek uygun ekipmanları yanınızda taşımak önemlidir. Aşağıdakilerin hiçbiri zorunlu olmasa da, hepsi bir kazadan sonra sizin için çok faydalı olabilir. Sizin ve olay yerindeki diğer kişilerin sürücüler tarafından kolayca görülebilmesi için yansıtıcı yelekler bulundurulmalıdır. Bir acil dudumda en faydalı şeylerden biri olan ilk yardım setlerinin de aracınızda bulundurulması önerilir. Yoğun stresli anlarda aklınıza gelmeyebilir ancak artık neredeyse herkesin sahip ol...

Rehbere git

Kış Rehberi

Camlar buzlandığında ve kapı fitilleri donduğunda kışın geldiğini anlarsınız. Her türlü duruma hazırlıklı olmak için daima bulundurmanız gereken birkaç şey vardır:

Rehbere git
Kış Rehberi
Lastik Rehberi

Lastik Rehberi

Akılda bulundurulması gereken üç önemli faktör vardır: yaş, diş derinliği ve muhtemel hasar. Lastiklerinizi ayda en az bir kez düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Lastiklerin çoğunda diş aşınma çubukları vardır; bunlar yalnızca diş derinliğiniz genellikle 1,6 mm olan güvenli sürüş sınırını aştığında görebileceğiniz sert kauçuk bantlardır.

Rehbere git

Akü Rehberi

Araçlardaki sürekli artan elektrikli ekipman sayısı, start/stop sistemleri ya da frenleme enerjisi geri kazanımı gibi yeni teknolojiler, yüksek performanslı aküler gerektirir. Örneğin klasik güç kaynakları, sık motor çalıştırma nedeniyle kısa sürede yorulur.

Rehbere git
Akü Rehberi
Uzmanından Tavsiyeler

Uzmanından Tavsiyeler

“Klimanızı çalıştırmadan önce vitesinizi boşa alın veya aracınız otomatik ise motor devrinizi düşürün. Ardından klimanızı 1. Seviyede, A/C tuşuna basarak çalıştırın. Bu sayede klima kompresörünüzün ömrü daha uzun olacaktır.”